Mākslas piknika pamats līdzās visām mākslām ir arī māksla gardi un ar prieku baudīt arī ēdamlietas - gan citu, gan pašu sarūpētas. 

Meistarklases un gardumi ar "Putniem"

“Putni” ir kafejnīca Rēzeknes centrā, kas atvērta visiem garšu baudītājiem un tur pieejamā ēdienu daudzveidība un sajūtu vieglums pacels Jūs spārnos! Mākslas piknika laikā Lūznavā būs atvērta “Putnu” filiālē, kurā bērni īpašā meistarklasē varēs paši pagatavot sev saldumus un dzirkstošas limonādes, bet pieaugušos priecēs zaļo salātu gaisīgās fantāzijas ar īpašām mērcēm. Un, protams, pikniks neiztiks bez “Putnu” debešķīgajiem un visu iecienītajiem saldumiem. Plašāk par "Putniem": https://www.facebook.com/PutniRezekne/

ATCELTS! Gardēžu vakariņas

Mākslas piknika laikā Lūznavas muižas parkā 19.00 uz dienvidu saules un garšu pilnām Gardēžu vakariņām atkal aicina Pērtnieku Gardumi. “Pērtnieku gardumi” Gardēžu vakariņas Lūznavas muižā pērn notika ar jūgendstila, Argentīnas un Vidusjūras ēdienu noskaņām, bet nu jau otro reizi Mākslas piknika laikā gardēži satiksies brīvdabā. Arī šoreiz līdzās īpašai “Pērtnieku gardumi” šefpavāra sagatavotai ēdienkartei, kurā netrūks turpat uz ugunskura gatavotu gardumu, dienvidzemju aromātu un temperamenta, būs vīnu speciālistu stāsti par katram ēdienam piemērotākajiem vīniem.

Plašāka informācija un pieteikšanās Gardēžu vakariņām līdz 11. jūlijam, zvanot 26106333. Ierobežotā vietu skaita dēļ lūgums rezervāciju veikt laicīgi. Dalības maksa vakariņās 39,00 € (vienai personai).

Pankūkas ar sietspiedi

Mākslas pikniks ir tā vieta, kur māksla top arī uz ēdamām lietām. Viena no tādām arī šogad būs gardu pankūku apdruka sietspiedes tehnikā.

Mini burgerīšu meistarklase

Kopā ar "AD Story" šefpavāru Jāni Bigunu lieli un mazi varēs pagatavot gardus mini-burgerīšus un mini-tortiljas baudīšanai turpat uz vietas piknikā. Jānis stāsta: "Aptaujājot mazākos klientus, populārākie viedokļi par garšīgāko ēdienu bija burgers un tortilja (bērni gan to sauca katrs savā vārdā). Tādēļ bērniem labprāt parādīsim un kopā pagatavosim šos ēdienus. Esam izdomājuši savas receptes, kas būs ne tikai ļoti gardas, bet arī veselīgas un dabīgas, jo savās bērnu ballītes vienmēr cenšamies izmantot pēc iespējas vairāk mūsu vietējās dabas veltes."

Savs piknika grozs

Lūznavas muižas Mākslas pikniks ir īstā vieta, kur laiski, bet piepildīti pavadīt vienu vasaras svētdienu. Baudot piknika mākslu piedāvājumus, neaizmirstiet paņemt līdzi savu piknika grozu, kura saturu droši varēs tukšot speciāli piknikošanai ierīkotā zonā.

Gardas pankūkas, mājas limonāde un saldējums

Rēzeknes pusē iecienītākās pankūkas noteikti ir "Mūsu pankūkas", kuras būs nobaudāmas arī Mākslas piknika laikā. Deviņi dažādi pankūku pildījumi gan tiem, kuriem kārojas ko sāļu, gan tiem - kuriem saldu, gardas pašu gatavotas limonādes un atvēsinošs saldējums.
muiza@luznava.lv
+371 28686863, +371 29390701
Pils iela 8, Lūznava, Lūznavas pag., Rēzeknes novads, LV-4627

 .