Tāpat kā pērn, arī šogad kinomīļus gaidīs Mākslas piknika kino telts, kurā varēs baudīt pašmāju un citu valstu kino darbus gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem. 

Latvijas filmu programma

Latvijas filmu programmā ir jaunākie Latviešu režisoru veikumi, kuri šobrīd ir paceļojuši ārzemēs un nu uzsāks Latvijas ceļojumu. Programmā būs skatāmas filmas: “Minotaurs” (režisors Kārlis Vītols 2016), “Rumba” (režisore Laila Pakalniņa, 2015), “Gaidot Jauno gadu” (režisors Vladimirs Leščovs, 2016), “Dārznieks” (režisore Madara Dišlere, 2016), “Analīze paralīze” (režisore Anete Meleca, 2016). Programmas ilgums 75 min. Piedāvā filmu festivāls "2 ANNAS".

Fantadroms. Kino programma bērniem

"Fantadroms" ir 1985. gada Latvijas zinātniskās fantastikas animācijas seriāls bērniem, ko desmit gadu ilgumā veidojusi Studija Dauka, režisors Ansis Bērziņš. Seriāls stāsta par robota Indriķa, kas spēj pieņemt dažādas formas, bet pamatā ir dzeltena kaķa formā, piedzīvojumiem kosmosā. Viena no sērijām "Sāls" kinofestivālā "Lielais Kristaps" apbalvota kā labākā animācijas filma. Piedāvā filmu festivāls "2 ANNAS".

Festivāla 2ANNAS 2016. gada filmu izlases programma

Rīgas Starptautiskais filmu festivāla "2ANNAS" programmu kuratoru filmu izlase no pērnā gada festivāla repertuāra "Stāsti vakaram". Piedāvā filmu festivāls "2 ANNAS".

  • Linnugrip (Bird Flu/Putnu gripa) 9’40”. Režisors Priit Tender, Igaunija. Stāsts par vīrieti un čūsku, pingvīnualkoholiķi un putnu nozušanu. Stāsts par ābeli un āboliem, par saknēm un dzīvi bez tām. Stāsts par paradīzi un izslēgšanu no tās.
  • Au Bruit Des Clochettes (When you hear the bells/Kad sāk skanēt zvani) 25’44”. Režisors Chabname Zariab, Francija. Afganistānā par bachas dēvē jaunus vīeriešus - prostitūtas, kuri dzīvo sava saimnieka aizsardzībā viņa mājā… Tur šie jaunie puiši tiek ietērpti meiteņu drānās un apmācīti dejot vīriešu priekšā. «Kad sāk skanēt zvani» ataino stāstu par vienu no viņiem - Samanu.
  • Cipka (Pussy/Pežiņa) 8’22”. Režisore Renata Gasiorowska, Polija. Jauna meitene pavada vakaru vienatnē. Viņa nolemj sev sagādāt baudu, bet viss nenotiek tā, kā plānots.
  • A man returned (Vīrs, kurš atgriezās) 29’59”. Režisors Mahdi Fleifel, Lielbritānija, Libāna, Nīderlande, Dānija. Reda ir 26 gadus vecs vīrietis. Viņa sapnis par izbēgšanu no palestīniešu bēgļu nometnes Ain El-Helweh beidzas neveiksmīgi ,un viņš jau trīs gadus ir iesprūdis Grieķijā. Par spīti visam apkārt notiekošajam, viņš nolemj apprecēt savu bērnības mīlestību. Mīlas stāsts, kas ir tikpat saldsērīgs, kā pati nometne.

Ziemeļvalstu kino programma bērniem un jauniešiem

Filmu programmā iekļautas 3 filmas, kas tapušas Ziemeļvalstīs - Zviedrijā un Norvēģijā - pēdējo gadu laikā. Bērni aicināti uz Zviedrijā tapušo animācijas filmu "Karlsons, kurš dzīvo uz jumta", norvēģu "Skarbie zēni", bet jaunieši un pieaugušie varēs noskatīties norvēģu piedzīvojumu filmu "Kon-Tiki". Programmu atbalsta Zviedrijas un Norvēģijas vēstniecības Latvijā. Filmām tiks nodrošināts tulkojums latviešu valodā. 
muiza@luznava.lv
+371 28686863, +371 29390701
Pils iela 8, Lūznava, Lūznavas pag., Rēzeknes novads, LV-4627

 .