Mākslas piknika pamats līdzās visām mākslām ir arī māksla gardi un ar prieku baudīt arī ēdamlietas - gan citu, gan pašu sarūpētas. 

Kafejnīcas "Putni" mirkļa restorāns Kulturys škiunī

“Putni” ir kafejnīca Rēzeknes centrā, kas atvērta visiem garšu baudītājiem un tur pieejamā ēdienu daudzveidība un sajūtu vieglums pacels Jūs spārnos! Mākslas piknika laikā Lūznavā būs atvērta “Putnu” filiāle - mirkļa restorāns jaunajā muižas "Kulturys škiunī", gardumus vēdera priekiem varēs baudīt gan lieli, gan mazi. Un, protams, pikniks neiztiks bez “Putnu” debešķīgajiem un visu iecienītajiem saldumiem. Plašāk par "Putniem": https://www.facebook.com/PutniRezekne/

Cesvaines Brūzis

Stiprāku garšu baudīšana tiem lielākajiem Mākslas piknika apmeklētājiem ar "Cesvaines Brūzi". Jau no seniem laikiem Cesvainē zinājuši alu, vīnu un brandvīnu. Pirmais krogs minēts jau pirms 1520. gada. Cesvaine var lepoties ar savulaik lielāko un svarīgāko krogu Vidzemē - Šļākas krogu. Barona Vulfa pils pagrabi vienmēr bijuši pilni ar labām vīna, liķiera un brandvīna pudelēm. Balstoties uz senajām dzērienu baudīšanas un darīšanas tradīcijām, 2015. gadā tika dibināts uzņēmums SIA "Cesvaines Vīns", kas savu mājvietu ir atradis senajā Cesvaines Brūzī un kas no jauna pildīs barona Vulfa pagrabus ar klasiskiem dzērieniem.

ADD Story

Image may contain: food
Individuālais atpūtas centrs "ADD Story" Lūznavas muižas Mākslas piknikā būs ciemos ar saviem grilgardumiem. Plašāk: https://www.facebook.com/pg/Story.Rezekne

Savs piknika grozs

Lūznavas muižas Mākslas pikniks ir īstā vieta, kur laiski, bet piepildīti pavadīt vienu vasaras svētdienu. Baudot piknika mākslu piedāvājumus, neaizmirstiet paņemt līdzi savu piknika grozu, kura saturu droši varēs tukšot speciāli piknikošanai ierīkotā zonā.

Gardas pankūkas, mājas limonāde un saldējums

Rēzeknes pusē iecienītākās pankūkas noteikti ir "Mūsu pankūkas", kuras būs nobaudāmas arī Mākslas piknika laikā. Dažādi pankūku pildījumi gan tiem, kuriem kārojas ko sāļu, gan tiem - kuriem saldu, gardas pašu gatavotas limonādes un atvēsinošs saldējums.
muiza@luznava.lv
+371 28686863, +371 29390701
Pils iela 8, Lūznava, Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4627

Lūznavas muižas DATU PRIVĀTUMA POLITIKA

 .