Restorāns "Pērles"

Muižas pagrabstāvā mājvietu radis restorāns “Pērles”, kurā var baudīt dažādu ēdienu piedāvājumu. Līdz ar vasaras sezonas sākšanos, restorāns aicina ciemos nedēļas nogalēs, bet pārējā laikā gatavs apkalpot rezervācijas un pusdienot gribētājus.

Restorāna “Pērles” darbalaiks un pieejamība no 2022. gada 01. septembra ir šādi:

  • Pirmdiena–piektdiena: iepriekšēju rezervāciju apkalpošana, kā arī tiek nodrošināts komplekso pusdienu piedāvājums (iepriekš piesakot);
  • Sestdiena: 11.00–20.00;
  • Svētdiena: 11.00–17.00;

Restorāna piedāvājums būs pieejams arī muižā notiekošo pasākumu laikā. Tāpat muižas viesiem ir iespēja restorāna “Pērles” pakalpojumus pieteikt citos gadījumos – brokastu reizei, ja ir nakšņošana muižā, svinīgajos pasākumos un citās norisēs.

Restorāns “Pērles” ir uzņēmums SIA “PĒRLES RESTO”, kas muižā mājvietu radis un darbību pamazām uzsācis 2021. gada pavasarī un šobrīd kā muižas viesiem, tā Lūznavas vietējiem iedzīvotājiem un ciemiņiem piedāvā ēdināšanas pakalpojumus.

Veikt rezervācijas un pasūtījumus, kā arī uzzināt plašāku informāciju var, zvanot +371 28233994 vai rakstot perlesresto@gmail.com. Rezervācijas vēlams veikt vismaz vienu darbadienu iepriekš. Restorāns “Pērles” sociālajos tīklos atrodams te: IG/perlesresto un Facebook. Ieeja restorānā uz pagrabstāvu blakus muižas galvenajai ieejai.

Iepazīties ar restorāna šī brīža ēdienkarti var te: ĒDIENKARTE