Mākslas piknika pamats līdzās visām mākslām ir arī māksla gardi un ar prieku baudīt arī ēdamlietas - gan citu, gan pašu sarūpētas. 

ĒDIENU MEISTARKLASES

14.00 CUKURELLA 

15.00 KUUP

Tepat Rēzeknes novadā topošu saldumu mājražotāja Velga Sarmule, kuras gatavotajiem kārumiem dots nosaukums "Cukurellla".
Latgalē (Rēzeknes novada Lendžos) grauzdētā kafija KUUP. Kas ir autentiska Latgalē grauzdēta kafija? Tā ir netikai Latgales vērtību evanģelizējoša, bet arī komunicē ar cilvēkiem, un dod iespēju sajust Latgali. Tās sajūtas aug no iekšas uz āru, no Lendžiem līdz Rīgai un vēl tālāk. Tas ir autentiski.

16.00 COLORPASTA

17.00 VIENKĀRŠI-VESELĪGI

Varēs nobaudīt krāsaino un gardo pastu. COLORPASTA parūpēsies gan par veselīgiem un sātīgiem ēdieniem, gan arī būs iespēja nobaudīt jaunumu - pildīto pastu ar biezpienu un ogām!
Īss stāstījums par veselīga uztura pamatprincipiem, par mūsdienās pieejamiem, veselīgiem, bet vēl maz pazīstamiem un izmantotiem produktiem; Divu veidu smūtiju pagatavošana - degustācija no sezonāliem dārzeņiem, ogām un garšaugiem; Veselīgu kulinārijas izstrādājumu degustācija, diskusijas, dalīšanās ar receptēm.

18.00 PANINI

19.00 BURITO

Gardums no Itālijas - karstmaizes panini - iedzīvojies arī Rēzeknes novadā un priecēs arī Lūznavā.
Šīs vasaras populārākās vietas Rēzeknē - "Fresh Terases" - specializācija ir burito, ko "Mākslas piknikā" varēs nobaudīt arī Lūznavā.

MAROKĀŅU VAKARIŅAS

Marokāņu ēdiena meistarklase lēnās sarunās par Marokas virtuvi, tradīcijām kopā ar marokāņu šefpavāru Jūniju Filali (Youness Filali), kurš jau piecus gadus dzīvo Latvijā. No 14.00-18.00 ir iespēja vērot šefpavāra rosīšanos, gatavojot marokāņu virtuvei raksturīgo tažīnu, un aprunāties, bet plkst. 18.00 gribētāji tiek aicināti marokāņu vakariņās. Tajās tiks izgaršots viens otrais ēdiens, bet vakariņas noslēgs aromātiskā marokāņu tēja. Vakariņu cena vienai personai - 10,00 eiro. Vakariņām var pietiekties Mākslas piknika dienā no plkst. 13.00 pie galvenās ieejas pasākuma teritorijā (pie pagasta pārvalde).

Savs piknika grozs

Lūznavas muižas Mākslas pikniks ir īstā vieta, kur laiski, bet piepildīti pavadīt vienu vasaras svētdienu. Baudot piknika mākslu piedāvājumus, neaizmirstiet paņemt līdzi savu piknika grozu, kura saturu droši varēs tukšot speciāli piknikošanai ierīkotā zonā.

Gardas pankūkas, mājas limonāde, saldējums un citi

Rēzeknes pusē iecienītākās pankūkas noteikti ir "Mūsu pankūkas", kuras būs nobaudāmas arī Mākslas piknika laikā. Dažādi pankūku pildījumi gan tiem, kuriem kārojas ko sāļu, gan tiem - kuriem saldu, gardas pašu gatavotas limonādes un atvēsinošs saldējums. Tāpat savus gardumus būs sarūpējuši dažādi citi Rēzeknes puses ēdinātāji.
 .