Šī gada Mākslas piknikā pasākuma apmeklētājus gaida dažāda un īpaša mūzika gan no Latvijas, gan tradicionāli arī no Lietuvas un Igaunijas, kurai šogad pievienosies arī mūziķi no ASV un Brazīlijas. Mūziķu uzstāšanās kā jau ierasts būs vērojama uz vairākām skatuvēm - muižas balkona skatuves un parka skatuves.

NEPĀRIET

NEPĀRIET ir Imanta Kalniņa mūzikā balstīta programma, kuras radīšanai Jānis Šipkēvics izveidojis 12 mākslinieku ansambli. Koncerta programmas pamats balstīts 1997. gadā tapušajā Ainara Mielava un Imanta Kalniņa kopdarbā "Par lietām, kuras tā ar nekad nepāriet", tas veidots kā atskats uz šī albuma virsotnēm, izceļot neparastās saturiskās vēsmas, kuras 21. gadsmitā ieguvušas jaunu nozīmi. “Šajos 20 gados ir radies jauns cilvēks, izaudzis jauns latvietis, kurš nemainīgi izjūt telepātisku saikni ar Kalniņa skaņām. Es esmu ļoti gandarīts, ka šajā koncertā varu kolektīvi pieslēgties šai varenajai mūzikas dzīslai, kurā ar baudu un atbildību šobrīd ieplūstam,” par programmas radīšana stāsta Jānis Šipkēvics. Līdzās Šipkēvicam īpaši sapulcināto ansambli veido Alise Joste, Evija Vēbere, Kārlis Josts, Rūdolfs Dankfelds, Kaspars Vizulis.

ORANŽĀS BRĪVDIENAS

ORANŽĀS BRĪVDIENAS ir turbofolka grupa, kas regeja, metāla, roka, disko un citus stilus sajauc ar dažiem folkloras elementiem. Grupas pirmsākumi meklējami 2000. gadā Kuldīgā.

SUS DUNGO

SUS DUNGO ir 6 jaunas dāmas ar plašu instrumentu klāstu, ieskaitot akordeonu un flautu, atstāj neizdzēšamu iespaidu un sajūtīgu skatuves tēlu. "Sus Dungo" ir svaiga elpa mūzikā, jaunības, patiesas brīvības un improvizācijas pildīta. Nemainīgi siltā atmosfēra mijas ar patiesu uzstāšanos un oriģinālu mūziku. 2012. gada 7. jūnijā "Sus Dungo" izdeva savu pirmo studijas ierakstu, minialbumu "Rasā pēdas", kas saņēmis vairākus atzinīgus vērtējumus no Latvijas mūzikas kritiķiem un sirsnīgu atbalstu no klausītājiem. 2015. gada 7. aprīlī grupa izdeva savu otro albumu „Down The River”. Meitenes sniegs muzikālu ceļojumu ikvienam apmeklētājam, kurā būs dzirdamas gan pirmā albuma "Rasā Pēdas", gan otrā albuma "Down The River" dziesmas, kā arī iespējami jauni skaņdarbi, kuri nav albumos. Meitenes satikušās nejauši, bet ar vēlmi dalīties savām mūzikas sajūtām. Tas nozīmē sešas dažādas sajūtas savītas vienā skaistā kopumā. Nosaukums "Sus Dungo" radies dabiskā ceļā. "Sus" ir  grupas dalībnieces Diānas pirmās ģitāras vārds un nu viņas pašas mīļvārdiņš. Un "Dungo" ir viens no skaistajiem veidiem, kā izpaust mūziku - dungojot. "Es vienmēr esmu bijusi aizkustināta par šādu skaņas izpaušanas veidu, kas iziet cauri visam ķermenim. Šādas skaņas iespējams dzirdēt zem ūdens, un dungošana ir viena no zīmēm, kas liecina, ka cilvēks ir laimīgs un spēj justies brīvi," saka Diāna, grupas dalībniece.

ČELLU DREAM TEAM

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra čellu grupa ČELLU DREAM TEAM vēlas iepazīstināt Latvijas klausītājus ar jaunu, emocionālu un virtuozu programmu “CELLO - La FIESTA !” Tas būs koncerts, kurš klausītājus aizvedīs prom no intelektuālās datoru un mobilo telefonu pasaules, koncertā varēs ļauties pazīstamu melodiju valdzinājumam, izbaudīt dienvidzemju ritmus, uzklausīt lūgšanu un izjust mūzikas svinīgumu. Koncerta vienojošais elements būs Ž. Bizē operas "Karmena" populārās tēmas, jo koncertu atklās W. Thomas-Mifune Fantāzija par šīm tēmām, bet noslēgumā skanēs Chick Corea skaņdarbs “La Fiesta”, kuru tieši LNSO čellu sastāvam aranžējis Kremerata Baltica sitaminstrumentālists Andrejs Puškarevs, asprātīgi izmantojot arī motīvus no “Karmenas”. Grupā muzicē čellisti Diana Ozoliņa, Ieva Upatniece, Lolita Lilje, Dace Zālīte, Mareta Prikule, Jānis Rinkulis, Zane Guļāne, Ainārs Paukštēns un sitaminstrumentālists Uģis Krūskops.

TITOKS (Igaunija)

TITOKS ir jestrs un virtuozs gypsy-jazz trio no Tallinas, kas piedāvā leģendārā ģitārista Django Reinhardt labākās dziesmas un neaizmirstamā igauņu komponista Raimond Valgre skaistākās melodijas. Viss, protams, tiek pasniegts gypsy-jazz manierē, nepiemirstot par labu devu improvizācijas. Trio šogad ir arī festivāla "Rīgas Ritmi" dalībnieku pulkā. Trio muzicē: Kristjan Rudanovski – vijole, Jaanis Kill – ģitāra, Robert Nõmmann – kontrabass.

EDUARDO AGNI (Brazīlija)

Brazīļu ģitārists EDUARDO AGNI (pilnajā vārdā Hosē (Jose) Eduardo Guedes Bueno) ir ne tikai ģitāras spēlētājs, bet arī komponists, kurš attīstījis savu unikālu ģitārspēles stilu. Ierakstījis kritiķu augsti novērtētus instrumentālās mūzikas skaņdarbus, kuros piedalīties aicinājis arī vairākus svarīgus brazīļu un pasaules mūzikas pārstāvjus. Agni producējis neskaitāmus skaņu celiņus dokumentālajām filmām, lugām, mūsdienu dejas izrādēm, TV seriāliem un citiem darbiem. Izdevis sešus studijas albumus. Bez mūzikas otra Eduardo Agni kaislība ir abstraktā fotogrāfija. Ģitārists, kura dzīvesvieta ir Sanpaulu Brazīlijā, uzstājies vairāk nekā 30 pasaules valstīs.

SUBTILU-Z (Lietuva)

SUBTILU-Z ir četru profesionālu mūziķu apvienība, kuri apvienojušies, lai kopīgā muzicēšanas priekā piedāvātu enerģijas piepildītu mūzikas pieredzi.  Mūziķi uzskata, ka nav svarīgi, kas tiek spēlēts, bet gan kā (cik enerģiski un piepildīti) tas tiek darīts. Grupā muzicē: Laiurinas Vaitkus (birbīne), Povilas Velikis (akordeons), Dmitrijs Mihailovs (akordeons, taustiņinstrumenti), Vytautas Švažas (perkusijas).

THE CIEL EXPERIENCE (ASV)

THE CIEL EXPERIENCE savā izpildījumā apvieno R & B, svinga, hip-hop un tradicionālās Haiti mūzikas stilus, kas sakņojas amerikāņu džeza tradīciju harmonijās un improvizācijā. Saksofonists un grupas līderis Klaudens Luiss ar neizsīkstošu interesi un entuziasmu pēta šo žanru bezgalīgās iespējas, iepazīstinot savu plašo klausītāju loku ar jaunām kompozīcijām un aranžijām. Katrs skaņdarbs ir kā paša Klaudensa dvēseles lidojums plašumā. Lai kāda būtu Jūsu muzikālā gaume, lai ko Jūs ikdienā klausītos, ir droši teikt, ka "The CieL Experience" sniegtais muzikālais baudījums atbalsosies krietni ilgāk par  pēdējo tā izpildīto noti. Grupa ir arī šī gada Saulkrastu džeza festivāla viesi.
 .