Līdzās mākslai, mūzikai, kino un ēdienu baudīšanai, Mākslas pikniks priecēs ar citām aktivitātēm gan lieliem, gan maziem.

ZINOO eksperimentu bārs

Kendama JAM meistarklase

Unikāla iespēja pasākuma apmeklētājiem pašiem veikt eksperimentus ar kosmiski auksto šķidro slāpekli ( -196*C), sauso ledu (-79*C), ar uguni un dūmiem! Eksperimentu bārā darbojas 2 ZINOO oficianti, apmeklētāji no speciāli veidotas ēdienkartes pasūta eksperimentus un piedalās to tapšanā.
Mākslas piknikā Hugo Pētersons vadīs "Kendama JAM" meistarklasi ''KE KE kendamas komandas spēlētājs''. Hugo ir Latvijas līmeņa profesionāls kendamas spēlētājs, viens no pirmajiem "Kekekendamas" komandas dalībniekiem, kendamas entuziasts, kuru ļoti fascinē viss par un ap kendamu, kultūru, spēlētāju kopienu. Meistarklasē būs kendamas spēles paraugdemonstrējumi, varēs papildināt savu meistarību, spēlējot ar citiem, daloties, gūstot jaunu pieredzi, pavadot labi laiku, spēlējot kendamu.

Interesenti aicināti ņemt līdzi savas kendamas!

Mārtiņa Burbuļi

Mārtiņa Burbuļi aizrauj ikvienu - no paša mazākā apbrīnotāja, līdz sirmgalvim, kas ar tikpat lielu prieku un mirdzumu acīs nepaguris rada ziepju burbuļus. Aprīkojums ir vienkārši lietojams un pietiekoši viegls, lai to varētu ērti lietot ikviens. Kopā darbojoties, Mārtiņa Burbuļi labprāt iemāca ne tikai kā darboties ar burbuļu rīkiem, bet arī dažus jautrus trikus, kas burbuļošanas pieredzi radīs vēl neaizmirstamāku. Plašāk: https://www.facebook.com/martinaburbuli/

Garie cilvēki

Garie cilvēki ar prieku sagaidīs Mākslas piknika viesus, pastaigāsies, ļausies kopīgiem fotografēšanās priekiem. Tāpat Garo cilvēku spēkos ir ne viens vien meistarstiķis ar žonglēšanu vai uguni. Plašāk: http://www.firespirit.lv/lv/shows/garie-cilveki/

Loka šaušana

Loka šaušana ir lielisks aktīvās atpūtas veids visu vecumu cilvēkiem ar jebkādu fizisko sagatavotību. Pirms šaušanas ar loku ikvienam interesantam tiks mācīti loka šaušanas pamati un būs iespēja patrenēties. Plašāk: https://www.facebook.com/vmarchery/. Maksas aktivitāte.

SUP dēļi

Arī šogad varēs ļauties supošanai Lūznavas muižas parka dīķī! Līdzi aicinām ņemt maiņas apģērbu.

Vides izziņas spēle "Mūža misija"

2016. gadā Lūznavas muižā tika izstrādāta dabas izziņas spēle “Muižas sikspārņa Mūža misija”, kuru visas dienas garumā aicināts risināt ikviens gribētājs gan individuāli, gan komandā. Spēle ļaus labāk iepazīt Lūznavas muižas parkā atrodamās dabas un kultūrvēsturiskās vērtības un nostāstus.

Spēle “Muižas sikspārņa Mūža misija” tapusi projektā "Dabas izziņa Rēzeknes novada Lūznavas muižas parkā" un to izstrādājusi piedzīvojumu organizācija “Lūzumpunkts”. Spēle paredz divas iespējas: garais variants, kur veiklības  uzdevumi – atrast objektus dabā,  ir papildināti ar plašu izzinošu informāciju par 30 Lūznavas parka dabas objektiem un spēles īsais variants, kas ietver aktivitātes ap 10  Lūznavas dabas objektiem un paredzēta komandu sacensībām. Spēle veidota dažāda vecuma interesentiem ar mērķi vides izziņas spēles veidā ļaut iepazīt muižas parka teritorijā esošās  dabas vērtības,  to nozīmi vides aizsardzībā un saglabāšanā.

Spēles sagatavošanas procesā tika veikta Rēzeknes novada Lūznavas muižas parkā esošo dabas bagātību izvērtēšana, atlasot nozīmīgākos objektus spēlei, sagatavojot izvēlēto objektu aprakstus  un to izvietojuma karti.  Spēle papildina Lūznavas muižas tūrisma aktivitāšu kopumu, veicinot dažāda vecuma iedzīvotāju grupu interesi par dabā esošajām vērtībām. Par spēles “patronu” kļuvis brūnais garausainis Mūzis, kurš dzīvo muižas bēniņos. Šis "naktsputns" ir iedvesmas, kultūras un, jo īpaši, visa dabiskā aizgādnis Lūznavā.

“Muižas sikspārņa Mūža misija” ikvienam interesentam pieejama bez maksas, saņemot spēles uzdevumu Lūznavas muižā esošajā Rēzeknes novada Tūrisma informācijas centrā. Spēles veikšanai nepieciešams lejupielādēt telefonā aplikāciju “QR Scanner” vai citu QR kodu lasītāju. Aplikācijas lejupielādēšanā var palīdzēt arī TIC darbinieki.

Plašāk te: http://www.luznavasmuiza.lv/iespejas/ekskursijas/vides-izzinas-spele/

 .