ŠKIUŅA DŽEZS: ILONAS KUDIŅAS BALTIC TRANSIT (ASV, LV). Festivāla atklāšanas koncerts

Lūznavas muižas vasara nu jau ceturto reizi noslēdzās ar Baltijas džeza festivāla “Škiuņa džezs”. Līdzās ierastajai un bagātīgajai džeza koncertu programmai, kurā piedalījās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un ASV mūziķi, kā allaž nozīmīga “Škiuņa džezs” daļa bija arī meistarklasēm, kurās savu pieredzi varēja papildināt topošie un esošie džeza entuziasti.

Šajā reizē festivālu “Škiuņa džezs” 24. augustā atklāja flautistes Ilonas Kudiņas muzikālais projekts “Baltic Transit".Amerikā dzīvojošās latviešu flautistes Ilonas Kudiņas muzikālais projekts BALTIC TRANSIT ir radoša sadarbība ar izciliem džeza māksliniekiem: pianistu Viktoru Ritovu, bundzinieku Arti Orubu un basistu Andri Grunti. Ilonas flautas skaņās un kompozīcijās jūtama kaisle, humors, skepse, kā arī dzimtās Latgales tautiskie motīvi.

Festivālu “Škiuņa džezs” rīko Lūznavas muižas komanda un festivāla mākslinieciskais vadītājs Lauris Amantovs, festivāla norisi atbalsta Rēzeknes novada pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonda Latgales kultūras programma, kuru administrē Latgales reģiona attīstības aģentūra un finansē AS “Latvijas valsts meži”.

Foto: Dagnija Bernāne

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.