Sv.Jēkaba ceļš Latvijā un pasaulē. Stāstu pēcpusdiena

Sestdienas, 9.marta, pēcpusdiena, pieredzes stāstu pilna par Sv.Jēkaba ceļu jeb CAMINO Latvijā un pasaulē, noslēdzās ar klausītāju patiesu interesi par ceļa gaitā notiekošajām pārmaiņām cilvēka apziņā un jautājumiem par sastopamajiem izaicinājumiem svešās un nepazīstamās vietās, ar iedrošinājumu pārvarēt prāta radītās bailes un ar cerību par Latgales sakrālā mantojuma iespējām tikt reiz iekļautam Camino Latvia posmā.
Paldies par iedrošinošiem pieredzes stāstiem Svētā Jēkaba ceļa asociācijas Latvijā koordinatorei un ceļotājai Ritai Kenigsvaldei, pārgājienu entuziastēm Alisei Krilovai un Dainai Dreimanei-Ķezberei.

1993. gadā Santjago ceļš tiek iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā.
Latvijas Sv. Jēkaba ceļa asociācija ir dibināta 2019. gadā, tā ir brīvprātīga sabiedrība, kura balstoties uz svētceļnieku pieredzi un ES noteiktajiem Santjago ceļa izveides kopīgajiem mērķiem un principiem, veido un marķē Camino Latvia posmus.
Vairāk par Camino de Santjago ceļu Latvijā var lasīt Facebook grupā "CaminoBaltic Talks" https://www.facebook.com/share/uwvp1MesgV2SrijB/?mibextid=K35XfP

Foto: Lūznavas muiža