Elvīras Škutānes vitrāžu personāizstādes atklāšana

Sestdien, 23. martā, visas dienas garumā Lūznavas muižas apmeklētājus iedvesmoja vitrāžas! Dienas noslēgumā, pēc vitrāžas meistardarbnīcas, tika atklāta meistares Elvīras Škutānes vitrāžu un stikla dekoru izstāde “Iedvesmas laiks”.

Elvīra Škutāne ir Krāslavas amatniecības centra stikla dekoru darbnīcas meistare. Viņa ir spilgts piemērs tam, kā iemīļota nodarbe neilgā laikā var pārvērsties uzņēmējdarbībā. Pagājušā gada nogalē meistare saņēma balvu “Gada amatnieks” Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centra rīkotajā konkursā “Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2023”. Izstādē “Iedvesmas laiks”, kas ir otrā mākslinieces personālizstāde, būs apskatāmi Elvīras Škutānes jaundarbi– svečturi, stikla dekori, rotājumi, interjera priekšmeti, rotas, kuras būs iespējams iegādāties.

“Gada sākums ir brīnišķīgs laiks – aktīvā sezona ir beigusies, un var apstāties, izelpot un pievērst uzmanību sev, savam vēlmēm, jaunām idejām un jauniem plāniem. Tas ir laiks, kad var veidot ne vien klientu pasūtītos dekorus, bet realizēt arī savas idejas, kas patīk man pašai. Gada pirmie trīs mēneši ir laiks manai iedvesmai, un izstādē aplūkojamie darbi pārsvarā tapuši tieši šajā laikā,’’ atzīmē meistare.

Foto: Ilze Asače